Właściwa oferta gabinetu kosmetycznego cz.2

Usługa standardowa trwa około 90 minut i rozpoczyna się masażem karku (manualny lub przy użyciu prądu interferencyjnego). Skórę przygotowujemy do zabiegu ziołowymi kompresami lub parą. W wyjątkowych przypadkach wykonujemy peeling. W usłudze standardowej mieści się: farbowanie rzęs i brwi, usuwanie owłosienia, zabieg specjalny, np. maska parafinowa, zabieg z zastosowaniem specjalnego aparatu, barwne naświetlanie, aromaterapia oraz masaż twarzy lub drenaż limfatyczny. Zabiegi specjalne wykonujemy zgodnie z potrzebami lub życzeniami klientki. Klientka zna czas i cenę, niespodzianki są wykluczone, pozostaje więcej czasu na sprzedaż produktów kosmetycznych, a także na odpoczynek.

Skrócona usługa standardowa trwa 60 minut i znacznie różni się od usługi standardowej. Doskonale nadaje się dla klientek mających mało czasu, które wpadają w wolnej chwili oraz takich, którym możliwości finansowe pozwalają jedynie na tę wersję pielęgnacji. Wizyta rozpoczyna się zmyciem twarzy, następnie przygotowujemy skórę do kolejnych zabiegów, regulujemy brwi, farbujemy brwi i rzęsy i na zakończenie wykonujemy delikatny makijaż.

Dla osób z trądzikiem, trądzikiem różowatym, wyraźnie rozszerzonymi naczynkami, przyustnym zapaleniem skóry, neurodermitami, głębokimi zmarszczkami i innymi dolegliwościami możemy zaoferować usługę specjalną. Wizyta trwa do 90 minut i ma inny przebieg niż wizyty standardowe. Wykonujemy także inne zabiegi, np. maski termiczno-modelujące, zabiegi specjalne z użyciem aparatów, barwne naświetlanie, aromaterapię, specjalne masaże. Proponowane zabiegi są formą kuracji i powinny być wykonywane dwa razy w tygodniu. Cena zależy od nakładu czasu, pracy i jakości zabiegu.

Oczywiście, ceny należy dostosować do struktury gabinetu, nie powinny być jednak zaniżone. Jeżeli w gabinecie panuje ciepła atmosfera, w tle gra muzyka, w powietrzu unosi się zapach aromatycznych olejków, nikt i nic nie przeszkadza w trakcie zabiegów, uzasadnione są wyższe ceny. Także modernizacja gabinetu jest dobrą okazją do przemyślenia i ustalenia cen zabiegów, zwłaszcza gdy gabinet kosmetyczny zaoferuje coś szczególnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *